Wysłaliśmy już 0 paczek do naszych klientów

W gronie najlepszych

Lipa - Do sauny

Rodzaj drewna

Cena

Nowość

Promocja

Deska do sauny - wytrzymałość w trudnych warunkach

Sauna sucha zdecydowanie wyróżnia się na tle innych warunków. Temperatura zazwyczaj oscyluje tam pomiędzy 85, a 110 stopniami Celsjusza. Z tego względu przy wykończeniu jej wnętrza musimy skupić się na takich materiałach, które bez problemów poradzą sobie w takich warunkach. Deska do sauny powinna być dobrana tak, abyśmy mogli cieszyć się jej użytkowaniem przez wiele lat. Oczywiście zwracamy również uwagę na nasze bezpieczeństwo, ponieważ nie chcemy przecież się poparzyć podczas regeneracji. Z tego względu należy dobrać takie gatunki drewna, które nie będą się zbytnio nagrzewać. Zdecydowanie najbardziej istotną właściwością jest niska gęstość. Warto również pamiętać o wysokiej wilgotności. Z tego względu deska do sauny nie tylko nie powinna absorbować wysokich temperatur, ale także wody.

Jakie deski do sauny najlepiej wybrać?

Możemy sobie nie zdawać z tego sprawy, ale bardzo często znajdziemy deski do sauny w dwóch rodzajach w jednym pomieszczeniu. Z czego wynika ta różnica? Przede wszystkim z podziału pomiędzy ścianami wewnętrznymi, a ławkami. Najczęściej do wykończenia ścian wykorzystuje się drzewa iglaste, uprzednio oczyszczone z żywicy oraz sęków. Nie tylko cechują się one dużą wytrzymałością na ekstremalne warunki w postaci wysokiej temperatury, ale dodatkowo wydzielają naprawdę przyjemny aromat. Stanowi to świetny dodatek do pełni relaksu. Jeżeli chodzi o stworzenie ławek do siedzenia lub leżenia, deski do sauny nie powinny przewodzić ciepła tak, abyśmy nie poparzyli sobie skóry. Do tego celu doskonale nadają się między innymi takie gatunki, jak lipa pochodząca z Polski.

Deski do budowy sauny - oferta dopasowana do klienta

Dlaczego warto skorzystać z naszego sklepu internetowego? Ponieważ zdajemy sobie sprawę, że każdy z nas posiada zupełnie inne możliwości pod kątem wykorzystania przestrzeni na stworzenie miejsca do relaksu. Znajdziecie u nas deski do budowy sauny w stałych rozmiarach, ale nie tylko. Istnieje oczywiście możliwość stworzenia ich na wymiar. Dzięki indywidualnemu podejściu cieszymy się bardzo dużym zaufaniem nie tylko wśród klientów biznesowych, ale również osób chcących wykorzystać do tego celu przestrzeń domową. W naszym sklepie internetowym znajdziecie bardzo intuicyjny interfejs. Zapewni od wybór najbardziej korzystnego pakietu oraz formy transportu. Zachowujemy najwyższą jakość wykonywanej usługi na każdym poziomie - zarówno jeżeli chodzi o sam produkt, jak również realizację zamówienia.

Szybka realizacja zamówień

Wysoka jakość produktów

Łatwy i szybki kontakt

Sprawdź nasze opinie
na Allegro >

Kontynuuj z

Zaloguj się przez Facebook Zaloguj się przez Google

Nie masz jeszcze konta?

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium