Wysłaliśmy już 0 paczek do naszych klientów

W gronie najlepszych

Deski ławkowe

DESKA ŁAWKOWA - podstawowy element w produkcji ławek parkowych i ogrodowych. To jeden z GŁÓWNYCH produktów naszej firmy. W ciągłej produkcji jest kilkanaście różnych grubości, szerokości i długości w podstawowym rodzaju drewna jakim jest wyselekcjonowane drewno świerkowe.

Cena

Nowość

Promocja

Deska na ławkę – użyteczna i praktyczna

Deska na ławkę to podstawowy element w produkcji ławek parkowych i ogrodowych. Jednocześnie jest to jeden z kluczowych produktów naszej firmy, dlatego staramy się nieustannie udoskonalać i rozbudowywać naszą ofertę w tym zakresie. W ciągłej produkcji posiadamy kilkanaście różnych grubości, szerokości i długości w podstawowym rodzaju drewna, jakim jest wyselekcjonowane drewno świerkowe. W naszej ofercie znajdziesz jednak deski na ławkę wyprodukowane z innego rodzaju drewna. Dzięki nim z łatwością wykonasz wygodne i efektowne siedzenie, które możesz następnie ustawić na tarasie, w ogrodzie lub w innym dowolnym miejscu.

Deski na ławkę – bogaty wybór produktów

W ofercie naszej marki znajdziesz niezwykle szeroki wybór poszczególnych desek, które różnią się nie tylko długością czy szerokością, ale przede wszystkim pod kątem gatunku drewna, z którego zostały wykonane. Znajdziesz u nas m.in. deski na ławkę wykonane z wysokogatunkowego drewna bukowego, świerkowego, dębowego czy lipowego. Tak bogate możliwości wyboru pozwolą ci dopasować produkt do swoich indywidualnych potrzeb i oczekiwań, a wybrana deska na ławkę doskonale skomponuje się z pozostałymi meblami czy elementami dekoracyjnymi!

Deska na ławkę – jakie drewno wybrać?

Zastanawiasz się, jaka deska na ławkę będzie najlepsza w twoim przypadku? Wiele zależy od tego, na co chcesz ją przeznaczyć. Postaraj się dobrać ją pod kątem pozostałych elementów. Jeśli np. planujesz stworzyć ławkę typowo ogrodową, dostosuj rodzaj deski na ławkę do stołu, ogrodzenia czy koloru elewacji domu. Pamiętaj, aby wcześniej dokonać dokładnych pomiarów i zamówić deski o odpowiedniej długości, grubości i szerokości. Jeśli będziesz mieć z tym problem, oczywiście służymy swoim wsparciem i pomocą!

Deski na ławkę najwyższej jakości

Oferowane przez nas deski na ławkę wyróżniają się najwyższą jakością i niezwykłą precyzją wykonania. Do ich produkcji wykorzystujemy wyselekcjonowane gatunki drewna, co przekłada się nie tylko na estetyczny efekt wizualny, ale również wyjątkową trwałość oraz wytrzymałość naszych produktów. Każda deska na ławkę znajdująca się w naszej ofercie została obrobiona przy użyciu profesjonalnego sprzętu i innowacyjnych urządzeń. Co ważne, nasza firma posiada wieloletnie doświadczenie, ponieważ działa nieprzerwanie od 1990 roku. Zaopatrujemy w półprodukty drzewne i elementy wykończeniowe wiodących producentów architektury drewnianej, sklepy branży drzewnej, składy budowlane, ale przede wszystkim klientów indywidualnych.

Szybka realizacja zamówień

Wysoka jakość produktów

Łatwy i szybki kontakt

Sprawdź nasze opinie
na Allegro >

Kontynuuj z

Zaloguj się przez Facebook Zaloguj się przez Google

Nie masz jeszcze konta?

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium