Wysłaliśmy już 0 paczek do naszych klientów

W gronie najlepszych

Drewno konstrukcyjne KVH, C24

Drewno konstrukcyjne KVH (C24) świerkowe, certyfikowane.
Od wielu lat jesteśmy przedstawicielem i dystrybutorem wysokojakościowych produktów niemieckiego producenta drewna budowlanego Ladenburger.

KVH to świerkowe drewno suszone komorowo do wilgotności około 15% (+/- 3%), szeroko wykorzystywane w budownictwie. Jest strugane czterostronnie, sfazowane z każdej z czterech stron, przy dłuższych elementach łączone na mikrowczep.

 

Cena

Nowość

Promocja

Drewno certyfikowane konstrukcyjne KVH budowlane C24 kantówki konstrukcyjne ŚWIERK łaty
Drewno certyfikowane konstrukcyjne KVH budowlane C24 kantówki konstrukcyjne ŚWIERK łaty

Drewno konstrukcyjne KVH (klasa C24) świerk skandynawski, certyfikowane. 

dostawa 24 godziny
56,00 zł
Drewno certyfikowane konstrukcyjne DUO/TRIO KVH budowlane C24 kantówki konstrukcyjne ŚWIERK łaty
Drewno certyfikowane konstrukcyjne DUO/TRIO KVH budowlane C24 kantówki konstrukcyjne ŚWIERK łaty

Drewno konstrukcyjne KVH (klasa C24) świerk skandynawski, certyfikowane. 

dostawa 24 godziny
395,00 zł
Drewno certyfikowane budowlane C24 kantówki konstrukcyjne ŚWIERK skandynawski
Drewno certyfikowane budowlane C24 kantówki konstrukcyjne ŚWIERK skandynawski

Drewno konstrukcyjne C24 świerkowe, certyfikowane.

dostawa 24 godziny
22,00 zł

Czym jest drewno konstrukcyjne?

Zgodnie z sugestywną nazwą drewno konstrukcyjne jest wykorzystywane przy tworzeniu konstrukcji budynków, szczególnie w przypadku tych mieszkalnych obiektów. Po zamówieniu i dostarczeniu drewna we wskazane miejsce należy zwrócić uwagę na odpowiedni sposób przechowywania. Kluczowe jest to, aby nie dopuścić do sytuacji, w której na skutek niepoprawnego składowania mogłoby dojść do obniżenia właściwości tego materiału. O czym konkretnie mowa? Na uwagę zasługuje zapewnienie przewiewu oraz zadbanie o to, aby drewno było oddzielone od podłoża, nawet jeżeli miałby to być beton. Dzięki temu drewno będzie nadal wysychało.

Jakie cechy powinno wykazywać drewno konstrukcyjne?

Warto też wspomnieć o nieprzeciętnych właściwościach drewna konstrukcyjnego. Dzięki użyciu tego materiału można użytkować je przez wiele lat np. przy konstrukcjach dachowych, w szczególności w przypadku więźby dachowej. Aby móc wykorzystać takie drewno, musi ono charakteryzować się konkretnymi właściwościami. Na uwagę zasługuje między innymi wytrzymałość, odpowiedni stopień wilgotności, opór przed rozciąganiem, a także brak sęków i innych zauważalnych wad.

Jaki gatunki drewna są wykorzystywane na materiał konstrukcyjny?

Skupmy się teraz na przedstawieniu wybranych gatunków drzew, które z uwagi na swoje naturalne właściwości będą doskonale nadawać się na drewno konstrukcyjne. Na początku tego zestawienia warto wspomnieć o modrzewiu. Wyróżnia się najwyższym stopniem twardości spośród rodzimych gatunków. Doskonale sprawdzi się na deski na taras oraz w przypadku stolarki drzwiowej. Godna uwagi jest także sosna, świerk oraz jodła. Sięgnij po sprawdzone drewno - to w końcu inwestycja na długie lata!

Dlaczego warto skorzystać z zasobów stolarz24.pl?

Na uwagę zasługuje między innymi staż naszej firmy. Nieustannie się rozwijamy i z takim samym zaangażowaniem podchodzimy do realizacji każdego zlecenia, bez względu na jego skalę. Dzięki temu na przestrzeni lat udało nam się wypracować zaufanie wśród naszych odbiorców. Dbamy o to, aby dostarczane drewno wyróżniało się wysoką jakością. Zapewniamy też sprawny kontakt oraz przystępny czas realizacji. Produkty pochodzące z naszej stolarni wyróżniają się trwałością, dzięki temu możesz mieć pewność, że sięgając po oferowane przez nas drewno konstrukcyjne zyskasz w pełni satysfakcjonującą jakość na długie lata! Skorzystaj z naszej oferty i dopytaj o dostępność materiałów oraz aktualny czas realizacji. Nasi konsultanci odpowiedzą na wszystkie Twoje wątpliwości!

Szybka realizacja zamówień

Wysoka jakość produktów

Łatwy i szybki kontakt

Sprawdź nasze opinie
na Allegro >

Kontynuuj z

Zaloguj się przez Facebook Zaloguj się przez Google

Nie masz jeszcze konta?

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium