Wysłaliśmy już 0 paczek do naszych klientów

W gronie najlepszych

Deski, Kantówki, Legary

DESKI, KANTÓWKI, KRAWĘDZIAKI, LEGARY to jeden z podstawowych elementów stosowanych w różnego rodzaju inwestycjach, w których ma zastosowanie drewno (półki, regały, osłony, zabezpieczenia, drewniana architektura ogrodowa, płoty, balkony, tarasy itp.) oraz pracach montażowych i konstrukcyjnych. W ciągłej sprzedaży mamy kilkanaście różnych przekrojów desek i kantówek czterostronnie struganych, produkowanych z wysokiej jakości drewna (klasa A/B) oraz tańszej odmiany typowo montażowej (na niewidoczne elementy) nie struganej z drewna (klasa C).

Kantówka i jej zastosowanie

Kantówka drewniana (nazywana także deską, krawędziarką czy legarem) to jeden z podstawowych elementów w różnego rodzaju konstrukcjach, w których stosowane jest drewno. Wykorzystuje się go m.in. przy tworzeniu półek, regałów, osłon, zabezpieczeń, drewnianej architektury ogrodowej, płotów, balkonów czy tarasów. Kantówki używane są również w pracach montażowych i konstrukcyjnych. Pełnią funkcję nośnych i uzupełniających konstrukcji, podpór czy części składowych. Ze względu na swoją uniwersalność mają niezwykle szerokie zastosowanie w budownictwie, aranżacji wnętrz i branży meblowej.

Kantówka drewniana – wytrzymała i łatwa w montażu

W naszej ofercie znajdą Państwo kantówki drewniane o podwyższonej wytrzymałości. Efekt ten osiągamy przede wszystkim dzięki zastosowanym gatunkom drewna. Świerk polski, modrzew czy buk to bowiem podstawowe gatunki drewna budowlanego, które wyróżniają się dużą odpornością na wszelkiego rodzaju czynniki zewnętrzne i uszkodzenia mechaniczne. Odpowiednio zaimpregnowana kantówka wykonana z tego typu materiału to gwarancja doskonałej twardości i wieloletniej żywotności. Jeśli zależy Państwu na najwyższej jakości, rekomendujemy wybranie produktów z klasy A/B.

Kantówki – szeroki wybór produktów

Jako że kantówki drewniane to jedna z kluczowych kategorii naszej oferty, w ciągłej sprzedaży mamy kilkanaście różnych przekrojów desek i kantówek czterostronnie struganych, produkowanych z wysokiej jakości drewna (klasa A/B) oraz tańszej odmiany typowo montażowej (rekomendowanej na niewidoczne elementy) niestruganej z drewna (klasa C). Oferujemy m.in. listwy montażowe budowlane, listwy konstrukcyjne, listwy trójkątne, deski szczotkowane, krawędziarki heblowane czy legary strukturyzowane. To oczywiście jedynie część naszych propozycji, ponieważ każda kantówka drewniana zamówiona w naszym sklepie może zostać dostosowana do indywidualnych oczekiwań i preferencji klienta.

Kantówki drewniane najwyższej jakości

Wszystkie kantówki znajdujące się w naszej ofercie to produkty doskonałej jakości, które wyróżnia również wysoka funkcjonalność. Poddajemy je bowiem mechanicznej obróbce strugania czterostronnego, dzięki czemu uzyskujemy produkty odpowiednio przygotowane do dalszego wykorzystania. Nasze procesy produkcyjne zakładają stosowanie jedynie najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych, a wykorzystywane surowce to wysokogatunkowe drewno. Dzięki temu każda kantówka zakupiona w naszym sklepie to gwarancja doskonałej trwałości, wytrzymałości i wieloletniej użyteczności.

Szybka realizacja zamówień

Wysoka jakość produktów

Łatwy i szybki kontakt

Sprawdź nasze opinie
na Allegro >

Kontynuuj z

Zaloguj się przez Facebook Zaloguj się przez Google

Nie masz jeszcze konta?

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium