Wysłaliśmy już 0 paczek do naszych klientów

W gronie najlepszych

Deski podłogowe i tarasowe

DESKA PODŁOGOWA Naturalna podłoga w Twoim domu to trwałość i piękno połączone z niepowtarzalnym klimatem. Produkowana z dobrze wysuszonego i wyselekcjonowanego litego drewna nabiera szlachetności przez lata używania. Do układania na legarach. Czterostronnie strugana, na pióro wpust, posiada rowki antynaprężeniowe. Poprzez możliwość wielokrotnego cyklinowania nabiera cech długowieczności.

 

TARASY I BALKONY z drewna to naturalna i trwała alternatywa wobec betonu, gresu i terakoty. Deska tarasowa z drewna litego zamontowana zgodnie z naszymi zaleceniami i przy prawidłowej konserwacji gwarantuje komfort eksploatacji tarasu na wiele lat. Dzięki ryflowanej powierzchni (powierzchnia antypoślizgowa) zwiększa bezpieczeństwo użytkowania. Dodatkowe zalety to szybkość montowania, szybka wymiana uszkodzonych elementów oraz odporność na niskie temperatury.

Cena

Nowość

Promocja

Deski podłogowe- naturalne i trwałe

Podłoga drewniana to klasyka i ponadczasowy styl. Deska podłogowa jest naturalna, ekologiczna oraz niezwykle trwała. Nic dziwnego, że ludzie od wieków budują drewniane podłogi. Ty również możesz mieć drewniane deski podłogowe w swoim domu. Przejrzyj naszą ofertę i wybierz coś odpowiedniego! Podłoga z desek drewnianych może przetrwać kilkadziesiąt lat. Większość innych pokryć podłogowych jest przeznaczona do dużo krótszego użytku.

Deski podłogowe – solidny materiał

Deski drewniane to, jak sama nazwa wskazuje, solidny kawałek drewna. Zazwyczaj można je odnawiać nawet kilka razy podczas długiej eksploatacji bez strat na komforcie użytkowania. Gatunek to jeden ze sposobów kategoryzacji litego drewna. Drewno iglaste pochodzi z drzew takich jak sosna, podczas gdy drewno liściaste pochodzi z np dębu. Gatunki mogą być domowe, takie jak dąb, orzech, hikora, klon i wiśnia; lub importowane, jak akacja. Istnieje możliwość wyboru między podłogami gotowymi oraz drewnianymi deskami w stanie surowym. Dla niektórych wstępnie wykończona podłoga drewniana jest bardziej atrakcyjna, ponieważ jest wygodna. Jest gotowa do użycia natychmiast po zamontowaniu.

Deski podłogowe – podłoga z litego drewna

Deski podłogowe są zazwyczaj uważane za najbardziej ekskluzywne, najpiękniejsze dostępne rodzaje podłóg. Podłogi z drewna mają większe możliwości dostosowywania i bardzo gładkie wykończenie. Znajdziesz u nas deski podłogowe przeznaczone do użytku w domu, ale również na balkon lub taras.

Do zalet desek podłogowych drewnianych należy:

  • prawdziwe drewno jest trwałe i mocne
  • wytrzymają nawet dziesiątki lat przy odpowiedniej pielęgnacji i konserwacji
  • starzeją się naturalnie, więc drewno może z czasem stać się jeszcze piękniejsze
  • naturalne ciepłe odczucie prawdziwego drewna jest zdrowsze dla ludzkiego ciała

Deski podłogowe – na co zwrócić uwagę przy wyborze

Do podłóg o niskim natężeniu ruchu deski drewniane będą idealne. Naturalne drewno sprawdzi się w takich pomieszczeniach jak sypialnia lub jadalnia. Nada im odpowiedniego klimatu lub ciepła. Do miejsc o większym natężeniu ruchu deski podłogowe też są świetnym wyborem, ale wymagają dodatkowego zabezpieczenia i większej konserwacji.

Deski podłogowe — wąskie czy szerokie?

To pytanie, które od lat zadają właściciele domów, próbując zdecydować, co będzie najlepiej prezentować się w ich czterech kątach. Deski podłogowe mogą nadać pomieszczeniu zupełnie inny wygląd i charakter. Wąskie deski zwykle mają krótsze oraz bardziej losowe długości, co może skutkować tym, że podłoga będzie wyglądać na nieco ciaśniejszą, z większą liczbą połączeń i pęknięć słojów. Większość ludzi uważa, że do większych pomieszczeń lepiej pasują, szersze deski podłogowe. Dłuższe deski również szybciej się montuje.

Szybka realizacja zamówień

Wysoka jakość produktów

Łatwy i szybki kontakt

Sprawdź nasze opinie
na Allegro >

Kontynuuj z

Zaloguj się przez Facebook Zaloguj się przez Google

Nie masz jeszcze konta?

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium