Wysłaliśmy już 0 paczek do naszych klientów

W gronie najlepszych

wkręty SPAX

Cena

Nowość

Promocja

Wkręty spax

Niezwykle pomocne w montażu różnych elementów są wkręty spax. Nie wymagają wielkiego nakładu siły i odznaczają się wysoką nośnością. Są wykonane ze specjalnych mieszanek stopów metali, najczęściej ze stali nierdzewnej. Dzięki temu są niezwykle mocne, zapewniają solidność i długotrwałość na lata. Występują w różnych rozmiarach i rodzajach w zależności od przeznaczenia. Co najważniejsze, w razie pomyłki, można je bez problemu zdemontować. Nie spowoduje to żadnych uszkodzeń, dlatego są zdecydowanie lepszym wyborem niż gwoździe. Zachęcamy do zapoznania się z naszym asortymentem.

Wkręt spax – tarasowy

Podstawową funkcją wkręta tarasowego jest połączenie desek tarasowych tak, by nie pojawiały się między nimi, żadne szczeliny. Każdy wkręt spax świetnie sprawdza się do mocowania elementów drewnianych. Gwint jest podwójny, dzięki czemu niweluje skrzypienie i idealnie dociąga deskę. Nie wymaga wcześniejszego nawiercania. Wykonany jest ze stali nierdzewnej, dzięki czemu nadaje się do wykorzystania na zewnątrz, gdyż jest odporny na pojawienie się rdzy. Posiada niewielką główkę, która dostępna jest w kilku wariantach: cylindryczna, stożkowa i talerzowa. Wszystkie kształty pozwalają zamaskować wkręt, który idealnie chowa się w desce, przez co prezentuje się niezwykle estetycznie, nie rzuca się w oczy i chroni materiał przed deformacją. Zapewnia najwyższą jakość oraz wytrzymałość.

Wkręt spax – ciesielski

Pokryty powłoką, która zapewnia mniejsze tarcie wkręt spax to uniwersalne rozwiązanie, dzięki któremu nie zmarnujemy czasu na nawiercanie. Ma falisty profil i szpic, przez co gładko wchodzi w strukturę materiału, zmniejsza moment obrotowy wkręcania i niweluje efekt rozszczepienia. Dzięki niemu zastąpimy połączenia kołkowe lub łączniki ciesielskie. Nadaje się do łączenia elementów konstrukcji drewnianych jak np. łaty, krokwie czy kontrłaty. Główka talerzowa zwiększa powierzchnię przylegania do materiału, co zapewnia idealne połączenie i docisk elementów.

Wkręty spax – uniwersalne

Dzięki szerokiemu zakresowi zastosowań, wkręty spax posiadające uniwersalny gwint, nadają się do płyt wiórowych, tworzyw, drewna, a także cienkiej blachy. Gwint obejmuje całą długość wkręta, co zapewnia bezpieczne mocowanie w materiale. Wkręcają się szybko i łatwo, przez co w znaczący sposób ułatwiają pracę. Stanowią świetną alternatywę dla gwoździ, można ich użyć do montażu mebli, czy też elementów instalacyjnych. Zastosowanie znajdą także w przemyśle, budownictwie, przy pracach remontowych oraz podczas majsterkowania. Zapraszamy do skorzystania z naszej szerokiej oferty.

Szybka realizacja zamówień

Wysoka jakość produktów

Łatwy i szybki kontakt

Sprawdź nasze opinie
na Allegro >

Kontynuuj z

Zaloguj się przez Facebook Zaloguj się przez Google

Nie masz jeszcze konta?

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium