Wysłaliśmy już 0 paczek do naszych klientów

W gronie najlepszych

Rebranding

Rebranding www.drewnles.pl -> www.stolarz24.pl

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy i ze względu na chęć dotarcia do nowych odbiorców, podjęliśmy decyzję o wydzieleniu wewnątrz grupy nowej marki. Stolarz24.pl w zamyśle twórców ma być nowoczesną platformą e-commerce, posiadającą w swojej ofercie zarówno produkty własne Stolarni Drewnleś, jak i produkty towarzyszące (chemia, akcesoria, systemy montażu itd.).

Firma Drewnleś powstała w 1990 roku. Przez 30 lat swojej działalności wyspecjalizowała się w produkcji i dystrybucji półproduktów drzewnych dla biznesu i klientów indywidualnych.
W 2012 roku wdrożyliśmy możliwość dokonywania zakupów poprzez e-sklep, co spotkało się z bardzo dużym zainteresowaniem i z powodzeniem jest rozwijane do dnia dzisiejszego. 8 lat temu drobnicowe wysyłki długich i wielkogabarytowych produktów drzewnych były swego rodzaju innowacją i czymś w branży drzewnej nieoczywistym. Dzięki dużemu zaangażowaniu i dbałości o rozwój naszej platformy, dotarliśmy do kilkudziesięciu tysięcy klientów w całej Polsce. Zmiana nazwy naszego e-sklepu podyktowana jest obowiązującymi trendami w e-sprzedaży i marketingu internetowym. Chcemy tym samym zwiększyć świadomość i rozpoznawalność marki.  

Brand Drewnleś pozostanie w użyciu jako Rodzinna Stolarnia i producent. Wszystkie nasze produkty sygnowane będą niezmiennie jako pochodzące ze Stolarni Drewnleś.

#stolarz24pl
#stolarniadrewnles
 

Szybka realizacja zamówień

Wysoka jakość produktów

Łatwy i szybki kontakt

Sprawdź nasze opinie
na Allegro >

Kontynuuj z

Zaloguj się przez Facebook Zaloguj się przez Google

Nie masz jeszcze konta?

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium