Wysłaliśmy już 0 paczek do naszych klientów

W gronie najlepszych

Kątowniki

LISTWY KĄTOWE to wykończeniowy element zabezpieczający, maskujący jak również ozdobny narożników zewnętrznych. Produkowany w wersji gładkiej i ozdobnej (frezowane). Dostępnych jest kilkanaście różnych przekrojów: od 2x2cm do 11x11cm, w kilku gatunkach drewna.

Kątowniki drewniane – niezbędne w wykończeniu

Kątownik drewniany (inaczej nazywany również elką bądź narożnikiem) to podstawowy element wykończeniowy przy montażu boazerii, podbić dachowych, desek elewacyjnych czy innych projektów, które są związane z drewnem. Wybierając kątowniki drewniane, należy zwrócić uwagę przede wszystkim na ich walory estetyczne, aby dobrze korespondowały z pozostałą częścią danej konstrukcji. Nie bez znaczenia jest również ich jakość, dlatego nasza marka oferuje produkty niezwykle solidne i wyróżniające się precyzyjnym wykonaniem. Kątowniki poza swoim standardowym zastosowaniem doskonale sprawdzą się również w roli elementu stylizacyjnego (np. przy zabytkach czy budownictwie regionalnym) lub dekoracyjnego.

Kątownik drewniany – najwyższa jakość w dobrej cenie

Kątowniki drewniane dostępne w naszym asortymencie to produkty najwyższej jakości, które wykonane zostały z wysokogatunkowego drewna. Posiadają niezbędne certyfikaty jakościowe, dlatego wyróżnia je trwałość oraz wieloletnia użyteczność. Nasze zamówienia realizujemy przy współpracy z najlepszymi firmami logistycznymi, aby zapewnić im bezpieczny i sprawny transport. Każdy drewniany kątownik znajdujący się w naszej ofercie jest doskonale przystosowany do błyskawicznego montażu, a do każdego zamówienia podchodzimy w pełni indywidualnie i z należytym zaangażowaniem, ponieważ zadowolenie klienta traktujemy absolutnie priorytetowo.

Drewniany kątownik – szeroki wybór produktów

Listwa kątownik (drewniany) powinien być dobrze wykonany oraz odpowiednio dopasowany do stylistyki danego wnętrza. Z tego powodu nieustannie rozszerzamy i udoskonalamy naszą ofertę, a już dziś znajduje się w niej szereg produktów. Znajdziesz u nas m.in. kątownik drewniany wykonany ze świerku, lipy, dębu, sosny bezsęcznej czy funkcjonalny narożnik szybowy. Dzięki temu możliwe jest idealne dostosowanie narożników do specyfiki danego projektu, również pod kątem ich wymiarów.

Listwa kątownik (drewniany) – na zamówienie

Drewniany kątownik może mieć zarówno standardowe wymiary, jak i te zaprojektowane na specjalne życzenie klienta. Wystarczy zgłosić się do naszej obsługi, aby ustalić szczegóły zamówienia. Listwa kątownik (drewniany) zostanie wówczas dopasowana do twoich indywidualnych potrzeb i preferencji. Jeśli potrzebujesz wsparcia z zakresu odpowiedniej realizacji zamówienia, skorzystaj z interfejsu naszego sklepu internetowego. Nasz system zaproponuje ci najlepszy sposób transportu. Zawsze masz również możliwość wyboru indywidualnej wyceny przesyłki.

Szybka realizacja zamówień

Wysoka jakość produktów

Łatwy i szybki kontakt

Sprawdź nasze opinie
na Allegro >

Kontynuuj z

Zaloguj się przez Facebook Zaloguj się przez Google

Nie masz jeszcze konta?

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium