Wysłaliśmy już 0 paczek do naszych klientów

W gronie najlepszych

Listwy montażowe

LISTWY MONTAŻOWE I KONSTRUKCYJNE to elementy wykonane ze świerka polskiego klasa C.  Są to nieheblowane elementy mające zastosowanie w wielu przedsięwzięciach, jako budulec konstrukcji i elementów stelażowych.  Sugerowane zastosowanie: miejsca ukryte, niewidoczne (ze względu na brak struganych boków). Często do klasy C trafiają produkty z klasy AB, niespełniające wymogów tejże klasy. 

Rodzaj drewna

Cena

Nowość

Promocja

Listwy montażowe – ich praktyczne zastosowanie

Listwy montażowe znajdują szerokie zastosowanie podczas wszelkich prac wykończeniowych. Stanowią one fantastyczną podporę dla konstrukcji m.in. listew ozdobnych. Zabezpieczają szczeliny, które powstały na styku połączeń dwóch płaszczyzn. Dzięki temu do środka nie przenikają żadne zabrudzenia, przez co chronią one całą konstrukcję. Są przydatne wszędzie tam, gdzie potrzebny jest stabilny stelaż. Szukasz stabilnych i odpornych listew montażowych? Sprawdź ofertę Stolarz24 i ciesz się zawsze sprawdzonymi produktami z drewna.

Listwa montażowa – estetyka zawsze na pierwszym miejscu

Chociaż przeznaczona do zastosowania w miejscach ukrytych, listwa montażowa pomaga stworzyć niezwykle estetyczne rozwiązania we wnętrzu. Doskonale sprawdza się podczas układania paneli, listew przypodłogowych, czy boazerii na ścianie. Z powodzeniem można zastosować ją zarówno w pionie, jak i poziomie, dzięki czemu daje wiele możliwości podczas wykonywania ostatnich szlifów w trakcie prac wykończeniowych we wnętrzach. Listwa montażowa dba o to, by ostateczna konstrukcja prezentowała się jak najlepiej.

Listwy montażowe drewniane – wygodne rozwiązanie

Listy montażowe drewniane dostępne w Stolarz24 wykonane zostały ze świerku polskiego. Takie drewno posiada gęste usłojenie, dzięki czemu doskonale spełnia swoją funkcję w budownictwie. Odpowiednio zaimpregnowane cechuje się niezwykłą odpornością, dzięki temu wszelkie elementy konstrukcyjne oraz stelażowe stworzone we wnętrzu będą trwałe. Listwy montażowe drewniane, które znajdziesz w Stolarz24, nie posiadają struganych boków, dlatego są najlepszym wyborem, aby zastosować je w mało widocznych miejscach podczas montażu wybranych elementów w trakcie wykończenia wybranych wnętrz.

Listwa montażowa drewniana – dlaczego warto je zastosować?

Jakość, jaką cechuje się listwa montażowa drewniana, którą znajdziesz w Stolarz24, po właściwym zaimpregnowaniu, daje pewność trwałej konstrukcji bez względu na to, gdzie w trakcie prac wykończeniowych ją zastosujesz. Jest to trwałe rozwiązanie, które będzie niezwykle pomocne. Mimo zastosowania w niewidocznych gołym okiem miejscach jest to niezbędny element, który zabezpiecza cały stelaż przed uszkodzeniami mechanicznymi. Jeśli zależy Ci na tym, aby solidnie wykończyć wybrane elementy w swoim wnętrzu, zobacz listwy montażowe drewniane, jakie są dostępne w ofercie Stolarz24. Dzięki nim będziesz cieszyć się drewnianym wykończeniem, które ma najlepszy stosunek jakości do ceny.

Szybka realizacja zamówień

Wysoka jakość produktów

Łatwy i szybki kontakt

Sprawdź nasze opinie
na Allegro >

Kontynuuj z

Zaloguj się przez Facebook Zaloguj się przez Google

Nie masz jeszcze konta?

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium