Wysłaliśmy już 0 paczek do naszych klientów

W gronie najlepszych

Kątowniki, narożniki

Cena

Nowość

Promocja

Kątownik łącznikowy
dostawa 48 godzin
Kątownik łącznikowy
2,20 zł
Kątownik montażowy
dostawa 48 godzin
Kątownik montażowy
2,20 zł
Kątownik montażowy przetłaczany
dostawa 48 godzin
Kątownik montażowy przetłaczany
1,10 zł
Kątownik szeroki
dostawa 48 godzin
Kątownik szeroki
1,70 zł
Kątownik wąski
dostawa 48 godzin
Kątownik wąski
1,10 zł
Kątownik z przetłoczeniem
dostawa 48 godzin
Kątownik z przetłoczeniem
3,20 zł
Narożnik
dostawa 48 godzin
Narożnik
5,50 zł
Narożnik meblowy
dostawa 48 godzin
Narożnik meblowy
0,99 zł
Narożnik ozdobny
dostawa 48 godzin
Narożnik ozdobny
3,90 zł

Kątowniki montażowe – niezbędne w każdej skrzynce narzędziowej

Kątowniki montażowe to jeden z tych elementów konstrukcyjnych, które zawsze powinny znaleźć się w warsztacie: czy to amatorskim, czy profesjonalnym. Te niepozorne – bo niewielkie i lekkie – elementy konstrukcyjne są niezastąpione w przypadku mniejszych, średnich i większych prac montażowych. Dzięki kątownikowi montażowemu można tworzyć różne konstrukcje. Łączą one elementy pod kątem prostym. Kątowniki montażowe są dostępne w różnych rozmiarach i mogą mieć różnie rozstawione otwory, dzięki czemu z łatwością dopasujesz odpowiedni model do swoich prac. Różne rodzaje kątowników montażowych znajdziesz właśnie w tym miejscu – przejrzyj naszą ofertę!

Kątownik montażowy – mała rzecz o wielu zastosowaniach

Kątownik montażowy sprawdzi się na domowe potrzeby, ale jest niezastąpiony również przy wykonywaniu profesjonalnych prac. Używając tego niewielkiego, ale niezwykle trwałego i wytrzymałego elementu, z łatwością połączysz ze sobą różne elementy. Kątowniki znajdują zastosowanie zarówno w budownictwie, jak i stolarstwie. 

Kątowniki montażowe są wykonane przede wszystkim ze stali, co czyni je niezwykle trwałymi i odpornymi na działanie czynników zewnętrznych, takich jak nacisk, uderzenia czy upadki ciężkich przedmiotów na nie. 

Kątowniki montażowe – łatwe w użyciu i trwałe

Najszersze zastosowanie znajdują stalowe kątowniki montażowe, ze względu na swoją trwałość i wręcz niezniszczalność. Wystarczy dobrać kątownik o pożądanych wymiarach, a następnie wybrać miejsce mocowania spośród kilku, różnie rozmieszczonych otworów, które się na nim znajdują. Montaż będzie najszybszy i najłatwiejszy przy użyciu wkrętarki, jednak tradycyjne śruby czy gwoździe również się sprawdzą. Wiele zależy również od rodzaju wykonywanej pracy i wymaganej wytrzymałości połączenia elementów. 

Na rynku znajdziesz również kątowniki montażowe wykonane z innych materiałów, jednak mają one również nieco inne zastosowanie. 

Kątownik montażowy w Stolarz24

W tym miejscu znajdziesz kątownik montażowy dokładnie taki, jakiego potrzebujesz. To między innymi kątowniki przeznaczone do łączenia elementów konstrukcyjnych wewnętrznych i zewnętrznych, a także do składania lub naprawiania mebli – np. kanap czy stołów. 

Sprawdź naszą aktualną ofertę na kątowniki montażowe i inne akcesoria metalowe, dzięki którym majsterkowanie (czy to amatorskie, od czasu do czasu, czy profesjonalne) będzie łatwe, przyjemne i trwałe. 

Szybka realizacja zamówień

Wysoka jakość produktów

Łatwy i szybki kontakt

Sprawdź nasze opinie
na Allegro >

Kontynuuj z

Zaloguj się przez Facebook Zaloguj się przez Google

Nie masz jeszcze konta?

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium