Wysłaliśmy już 0 paczek do naszych klientów

W gronie najlepszych

Łączniki płaskie

Cena

Nowość

Promocja

Łącznik płaski
dostawa 48 godzin
Łącznik płaski
2,20 zł
Płytka perforowana
dostawa 48 godzin
Płytka perforowana
4,99 zł

Łączniki płaskie – niezastąpione w domu i warsztacie

Łączniki płaskie to niezastąpiony element konstrukcyjny, który przyda się w każdym domu, warsztacie, piwnicy i garażu. Trudno wyobrazić sobie różne połączenia bez użycia tych niewielkich i niepozornych, ale przy tym bardzo istotnych elementów. Do ich użycia nie trzeba być wybitnym majsterkowiczem: z łatwością poradzą sobie z nimi amatorzy, również ci, którzy po młotek czy śrubokręt sięgają bardzo okazyjnie. 

Płaskie łączniki wykorzystuje się do łączenia sąsiednich elementów konstrukcyjnych znajdujących się w tej samej płaszczyźnie. Można zastosować je do łączenia różnych materiałów. 

Łącznik płaski – jaki wybrać?

Łącznik płaski jest elementem niewielkim i lekkim, jednak pełni strategiczną funkcję jako spójnik dwóch elementów. Dlatego wybierając łączniki zwróć uwagę na to, by były dobrej jakości. Na to składa się przede wszystkim lita powierzchnia (bez pęknięć, przetarć i głębokich zarysowań), a także wysoka jakość materiału, z jakiego są wykonane. 

W przeciwnym wypadku mogą zawieść – pęknąć, złamać się lub wygiąć pod wpływem nacisku, uderzenia czy ciężaru. To oczywiście sytuacja niedopuszczalna, przede wszystkim wówczas, gdy służą one do łączenia ciężkich konstrukcji, których zawalenie się mogłoby być realnym zagrożeniem dla zdrowia, a nawet życia. 

Łączniki płaskie – na to zwróć uwagę przy wyborze 

Łączniki płaskie są dostępne w różnych rozmiarach i o różnym rozstawie otworów. Dlatego bez problemu wybierzesz te, które będą najlepiej nadawać się do zespojenia danej konstrukcji. Przy użyciu łączników płaskich z łatwością połączysz ze sobą dwa elementy: z tego samego lub z różnych materiałów. Złączysz więc drewno z drewnem, drewno z metalem, czy drewno z betonem. 

Jeśli wznoszona konstrukcja będzie znajdować się na zewnątrz budynku lub w pomieszczeniu, w którym panuje duża wilgoć, pamiętaj o tym, by wybrać łączniki wykonane ze stali nierdzewnej lub ocynkowane, by nie poddały się korozji. 

Łącznik płaski – tutaj znajdziesz ich mnóstwo!

W tym miejscu znajdziesz łącznik płaski w różnych wariantach, dzięki czemu bez problemu i wręcz z łatwością złączysz wybrane elementy. W ofercie naszego sklepu znajdziesz również inne akcesoria metalowe niezbędne do wykonywania różnych prac: czy to w domu, czy w garażu lub warsztacie, a także w ogrodzie. 

To między innymi kątowniki, narożniki meblowe, podstawy do słupa czy wkręty do desek. Sprawdź aktualną ofertę naszego sklepu, w której zawsze czekają na Ciebie produkty doskonałej jakości w niskiej cenie. Dzięki temu majsterkowanie będzie łatwe i przyjemne jak nigdy dotąd!

Szybka realizacja zamówień

Wysoka jakość produktów

Łatwy i szybki kontakt

Sprawdź nasze opinie
na Allegro >

Kontynuuj z

Zaloguj się przez Facebook Zaloguj się przez Google

Nie masz jeszcze konta?

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium