Wysłaliśmy już 0 paczek do naszych klientów

W gronie najlepszych

Tralki

Tralki schodowe i słupy czołowe produkujemy w kilkunastu wzorach: tradycyjne toczone, warkocze, frezowane, proste oraz kompozycje z metalem. Do każdego wzoru tralki dopasowany jest odpowiedni wzór słupa.

Cena

Nowość

Promocja

Tralki schodowe - bezpieczeństwo przede wszystkim

Wypadnięcie ze schodów może skutkować upadkiem oraz bardzo poważnym urazem. Właśnie z tego powodu powinniśmy zabezpieczyć je w taki sposób, aby można z nich było korzystać bez najmniejszych obaw. Dlatego umieszcza się tralki schodowe jako dodatkowy element wyposażenia. Są to pionowe elementy, które możemy zamontować pomiędzy nośnymi słupkami balustrady. Tralki schodowe bardzo mocno wpływają na stabilność poręczy. Z tego powodu nie powinniśmy ich lekceważyć, chociaż wielu osobom zdarza się o nich zapominać przy porównaniu z balustradą czy też słupkami.

Z czego może być wykonana tralka schodowa?

Oczywiście tralka schodowa musi zostać dopasowana do pozostałych elementów anturażu. Zdecydowanie najczęściej spotykane są modele wykonane z metalu i drewna. Zapewniają one zdecydowanie największą stabilność całej konstrukcji. To powinien być pierwszy argument, dla którego tralka schodowa powinna zostać umieszczona na schodach. Nie oznacza to jednak, że koniecznie metalowe elementy muszą pasować wyłącznie do metalowych balustrad. W dzisiejszych czasach projektanci coraz częściej decydują się na nieco inne, bardziej oryginalne wariancje. Właśnie z tego względu bardzo często możemy obserwować połączenie metalu z drewnem czy też betonem. Wszystko zależy od inwencji właścicieli oraz architektów.

Tralki schodowe jako element dekoracyjny

Funkcjonalność samych schodów to główna kwestia do rozwiązania. Musimy w sposób bezpieczny i prosty dostosować je do schodzenia oraz wchodzenia na piętra. Tralki schodowe oczywiście spełniają obydwa te założenia. Dodatkowo mogą one stanowić również element dekoracyjny. Wszystko zależy od gustu architekta oraz ogólnego zarysu całej przestrzeni pod kątem stylu. Tralki schodowe znajdziemy zarówno w klasycznych wariantach, jak również oryginalnych, fantazyjnych wzorach. Z pewnością wiele osób pokocha standardowe połączenia w pełni drewnianych lub metalowych elementów, jednak równie dobrze możemy znaleźć takich, których zainteresują rozmaite wariancje.

Tralka schodowa na zewnątrz

Przy okazji aranżacji poza domem, musimy mieć na uwadze kilka aspektów więcej. Tralka schodowa musi nie tylko być bezpieczna i estetyczna, ale również odporna na skrajne temperatury oraz wilgoć i opady atmosferyczne. Na szczęście stosowana przez nas technologia bez żadnych problemów sobie z tym radzi. Tralka schodowa z drewna obrabiana jest w taki sposób, by nie trzeba było martwić się o jej wymianę po jednym czy dwóch sezonach.

Szybka realizacja zamówień

Wysoka jakość produktów

Łatwy i szybki kontakt

Sprawdź nasze opinie
na Allegro >

Kontynuuj z

Zaloguj się przez Facebook Zaloguj się przez Google

Nie masz jeszcze konta?

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium