Wysłaliśmy już 0 paczek do naszych klientów

W gronie najlepszych

Deski strugane

DESKI to jeden z podstawowych elementów stosowanych w różnego rodzaju inwestycjach, w których ma zastosowanie drewno (półki, regały, osłony, zabezpieczenia, drewniana architektura ogrodowa, płoty, balkony, tarasy itp.) oraz pracach montażowych i konstrukcyjnych. W ciągłej sprzedaży mamy kilkanaście różnych przekrojów desek czterostronnie struganych, produkowanych z wysokiej jakości drewna (klasa A/B) oraz tańszej odmiany typowo montażowej (na niewidoczne elementy) nie struganej z drewna (klasa C).

Deska strugana – korzystny wybór przy budowie i remoncie

Deska strugana jest obecnie jednym z najbardziej podstawowych elementów stosowanych przy różnego rodzaju inwestycjach, w których chce się wykorzystać właśnie drewno. Równie często stosowana jest przy pracach montażowych i konstrukcyjnych. Tego typu deska doskonale sprawdzi się przy projektowaniu i tworzeniu półek, regałów, drewnianej architektury ogrodowej, płotów, tarasów, balkonów i wiele więcej! Jak więc można zauważyć, strugane deski są niezwykle potrzebne na rynku i bez problemu znajdzie się dla nich korzystne zastosowanie.

Deski strugane – kilkanaście wariantów do wyboru

Jeśli chodzi o deski strugane, w tym momencie posiadamy aż kilkanaście różnych wariantów do wyboru. Są to przede wszystkim deski czterostronnie strugane, które produkowane są tylko i wyłącznie z drewna wysokiej jakości, czyli klasy A lub B. Wszystko po to, aby zawsze dostarczać klientom produkt doskonały, który sprawdzi się przez wiele długi lat i zawsze zachowa wysoką estetykę. Jeśli poszukuje się tańszego odpowiednika, który będzie w sam raz przy pracach montażowych, wtedy można zdecydować się na odmianę typowo montażową, czyli taką klasy C. Jest to deska niestrugana, która przeznaczona jest jedynie na niewidoczne elementy. Doskonale dopełnia ona jednak deski klasy A i B, dzięki czemu całość na pewno będzie w pełni spójna.

Deska strugana – jakie ma zastosowanie?

Przede wszystkim trzeba wspomnieć o tym, jakie zastosowanie ma taka deska strugana. Po części zostało to już wyjaśnione, ale warto rozwinąć ten temat. Przede wszystkim deska strugana doskonale sprawdzi się przy tworzeniu różnego rodzaju mebli drewnianych. Przy ich pomocy bez najmniejszego problemu wykona się solidne, świetne jakościowo półki oraz regały, na przykład te na książki. Prawidłowo zabezpieczone deski, chociażby przy wykorzystaniu specjalnych preparatów, jak najbardziej sprawdzą się też przy tworzeniu mebli ogrodowych. Idealne przy stelażach do huśtawek, zjeżdżalni czy domków na drzewie. Z powodzeniem zbuduje się z nich altankę czy piękną estetycznie ławkę. Możliwości jest naprawdę wiele, zwłaszcza gdy, wybiera się produkt wysokiej jakości.

Deski strugane – dostępne różne odcienie

W naszej ofercie można wskazać na deski strugane w różnych odcieniach. Dostępne są, zarówno warianty jaśniejsze, jak i te nieco ciemniejsze. Wszystko zależne jest przede wszystkim od rodzaju wybranego drewna i jego konkretnego fragmentu, ponieważ przy wykorzystaniu naturalnego drewna, te jak najbardziej mogą się różnić.

Szybka realizacja zamówień

Wysoka jakość produktów

Łatwy i szybki kontakt

Sprawdź nasze opinie
na Allegro >

Kontynuuj z

Zaloguj się przez Facebook Zaloguj się przez Google

Nie masz jeszcze konta?

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium