Obsługa klienta:
+48 500 520 020

stolarnia
stolarnia
paczka Wysłaliśmy już 18000 paczek do naszych klientów
| |
W gronie najlepszych     gazele biznesu
Odbierz rabat na zakupy

Aby otrzymać rabat 5% na kolejne zakupy w e-sklepie, prześlij do nas zdjęcia realizacji z wykorzystaniem naszych produktów, dodając krótki opis i listę zastosowanych elementów z drewna:) 


Zdjęcia prosimy przesyłać na adres: biuro@drewnles.pl - dodając adnotację:
"Udzielam firmie Z.P.U.H. Drewnleś Andrzej Leśniak nieodpłatnego prawa wykorzystywania wykonanych i przesłanych przeze mnie zdjęć dla celów marketingowych. Oświadczam, że przesłane zdjęcia: są mojego autorstwa, mam do nich pełne prawa autorskie, zdjęcia nie naruszają praw osób trzecich."  

Zastrzegamy sobie prawo do niepublikowania wszystkich z przesłanych do nas zdjęć:) Po weryfikacji przesłanych plików, otrzymasz od nas jednorazowy kod rabatowy, uprawniający do zakupów w naszym sklepie z 5% rabatem!

Nasze specyfikacje jakościowe dla produktów drzewnych, czyli słów kilka o procesie produkcji i selekcji

Jakość produktów z drewna zależna jest od wielu czynników, często niezależnych od producenta. Przedsiębiorcy posługują się umownymi klasami wyrobów z drewna, aby ułatwić konsumentom ich zakup. 

Produkcja desek, listew wykończeniowych i innych produktów czy też półproduktów drzewnych jest procesem złożonym i naturalnym. Zdecydowanie różni się od produkcji wyrobów syntetycznych, w której powtarzalność i przewidywalność każdej partii jest stała. W procesie pozyskiwania/zakupu tarcicy, producenci zdani są często na doświadczenie i bazują na zaufaniu do kontrahentów oferujących surowiec. Zdarza się, że z zakupionej partii drewna nie da się wyprodukować oszacowanej wcześniej ilości produktu finalnego, stąd potrzeba wliczania w koszty produkcji odpadów i selekcji materiału. 


Klasa A/B, Klasa C - czym się różnią? 
Przyjęte specyfikacje klasowe w naszej firmie jasno określają standardy oferowanych przez nas produktów. Charakterystykę klas podzieliliśmy na dwie grupy surowcowe: świerk, sosna i modrzew (drewno iglaste - kliknij TUTAJ, aby pobrać), a także buk, jesion i dąb (drewno liściaste - kliknij TUTAJ, aby pobrać). 
Specyfikacje dostępne są także do wglądu w każdej karcie danego produktu (w sekcji opisowej). 

Drewno bez sęków - czy to w ogóle możliwe?
Odpowiadając na liczne pytania odnośnie produktów pozbawionych sęków, staramy się zawsze precyzyjnie tłumaczyć naszym klientom proces pozyskiwania takich wyrobów: jest to nic innego jak selekcja. Oczywiście możliwe jest kupno tarcicy uchodzącej na rynku drzewnym jako bezsęczna (dotyczy np. sosny, dębu czy buka), jednak nigdy nie będzie ona w 100% pozbawiona sęków. Dlatego, aby zagwarantować odbiorcy taki produkt, musimy dokonać odpowiedniego wyselekcjonowania - co wiąże się z dodatkowymi kosztami. 

Innym aspektem niniejszego zagadnienia jest kwestia estetyki i ogólnego postrzegania produktów zawierających zdrowe, niewypadające sęki. Należy pamiętać, że tak właśnie wygląda naturalne drewno i w sęczności również tkwi niezaprzeczalne piękno:) Oczywiście takie spojrzenie nie dotyczy sytuacji, w których bezsęczność podyktowana jest wymogami projektowymi. 

Masz pytanie?

Jeżeli potrzebujesz pomocy
lub masz pytania
- jesteśmy do Twojej dyspozycji,
napisz do nas na adres:

kontakt@stolarz24.pl

lub zadzwoń:

+48 500 520 020

Obsługa Klienta:
+48 500 520 020

 

Nasz adres:
 
Krzczonów 355, 32-435 Krzczonów, Małopolska
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium