Obsługa klienta:
+48 500 520 020

stolarnia
stolarnia
paczka Wysłaliśmy już 18000 paczek do naszych klientów
| |
W gronie najlepszych     gazele biznesu
Odbierz rabat na zakupy

Aby otrzymać rabat 5% na kolejne zakupy w e-sklepie, prześlij do nas zdjęcia realizacji z wykorzystaniem naszych produktów, dodając krótki opis i listę zastosowanych elementów z drewna:) 


Zdjęcia prosimy przesyłać na adres: biuro@drewnles.pl - dodając adnotację:
"Udzielam firmie Z.P.U.H. Drewnleś Andrzej Leśniak nieodpłatnego prawa wykorzystywania wykonanych i przesłanych przeze mnie zdjęć dla celów marketingowych. Oświadczam, że przesłane zdjęcia: są mojego autorstwa, mam do nich pełne prawa autorskie, zdjęcia nie naruszają praw osób trzecich."  

Zastrzegamy sobie prawo do niepublikowania wszystkich z przesłanych do nas zdjęć:) Po weryfikacji przesłanych plików, otrzymasz od nas jednorazowy kod rabatowy, uprawniający do zakupów w naszym sklepie z 5% rabatem!

Jak pakujemy nasze produkty? Kilka informacji o procesie przygotowania przesyłki

Proces pakowania naszych produktów traktujemy bardzo poważnie, ponieważ odpowiednie zabezpieczenie przesyłki to być albo nie być dla jej zawartości. Wszystkie nasze e-zamówienia pakujemy po wcześniejszym sprawdzeniu przygotowanych produktów. 


Do zapakowania produktów drzewnych wykorzystujemy:
- tekturę lub folię bąbelkową
- kryjącą folię stretch (białą lub czarną)
- taśmę klejącą z naszym logo:)
- tzw. kangurka, czyli specjalną kieszeń foliową, w której umieszczamy wcześniej zdefiniowany list przewozowy i dowód zakupu (paragon lub fakturę VAT)

Dużą większość naszych zamówień z e-sklepu realizujemy przy współpracy z firmami przewozowymi DPD i Raben. Firma DPD odbiera od nas i dostarcza do naszych klientów paczki do 30kg wagi i 250cm długości. Z kolei Raben odpowiedzialny jest za logistykę wielkogabarytową, czyli dostawy paletowe do 1000kg wagi i 250cm długości ładunku.  


Uszkodzenia przesyłek zdarzają się bardzo rzadko (poniżej 1% całorocznych realizacji) i jest to sukces zarówno firm logistycznych jak i naszego działu pakowania zamówień. Mając na uwadze jak wiele musi przejść paczka lub paleta zanim dotrze w Twoje ręce (odbiór przez kuriera lokalnego, transport do centrum logistycznego w Krakowie, transport do placówki najbliższej adresowi klienta, przekazanie do dostawy, odbiór właściwy), musimy zadbać o ich odpowiednie zabezpieczenie. Jeżeli jednak (mimo wszystko!) dojdzie do sytuacji uszkodzenia przesyłki w trakcie dostawy - poinformuj nas o tym niezwłocznie! Zawsze w takich sytuacjach reagujemy priorytetowo i dokładamy wszelkich starań, aby nowe produkty dotarły do adresata jak najszybciej:) 

 

Masz pytanie?

Jeżeli potrzebujesz pomocy
lub masz pytania
- jesteśmy do Twojej dyspozycji,
napisz do nas na adres:

kontakt@stolarz24.pl

lub zadzwoń:

+48 500 520 020

Obsługa Klienta:
+48 500 520 020

 

Nasz adres:
 
Krzczonów 355, 32-435 Krzczonów, Małopolska
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium